Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen véletlenek során...

Milyen véletlenek során találtál rá a barátaidra/párodra?

Figyelt kérdés

Pl. nekem három különböző helyről megismert baráti társaságom van, és mindegyik könnyedén alakulhatott volna másképp.Az első és a legszorosabb a középiskolai társaság, fél évig jártam egy iskolába, majd hosszas,gyötrelmes gondolkozás után váltottam, és kerültem oda ahol őket megismertem.

Így életem egyik legjobb döntése volt a váltás.

A második baráti társaságom a munkahelyi, rengeteg álláshirdetésre jelentkeztem, hívtam fel, soknak nem feleltem meg, még több nekem nem felelt meg.

Már épp elakartam vállalni egy olyat amihez úgy álltam, hogy szar de jobb híján ez van.

Majd megláttam egy a közelben lévő hirdetést, na mondom ezt még felhívom, de semmit nem reméltem tőle.

Másnap interjú és próbanap, utána már ott dolgoztam, ennek 7 éve.

Végül a harmadik: hobbi fotós vagyok, és egy fotós oldalon sokáig nézelődtem, majd pár hónap után regisztráltam, megosztottam néhány képemet, és az oldalon keresztül megismertem 4 embert akikkel rendszeresen beszélünk/eljárunk közösen fotózni.


Mindhárom sztori nagyon könnyedén alakulhatott volna másképp, egyik sem egy határozott döntés következménye és mind nagyon jól alakult.

Ilyesmi történetek érdekelnék.


2019. jún. 26. 21:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!