Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek azokról,...

Mi a véleményetek azokról, akik kamu Facebook profilt csinálnak, és arról vitatkoznak, osztják az észt?

Figyelt kérdés
2019. júl. 7. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Hogy szánalmasak. Az ilyen profilokat jelenteni kell.
2019. júl. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb. mint azokról, akik sportolnak, de azért szívják a cigit.
2019. júl. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Alain Delon ***** válasza:
Nekem is vannak ilyen alprofiljaim. Nem ál-, hanem al-, az eredeti profilomon belül. Azért vannak, mert bizonyos érzékeny oldalakon rögtön tiltanak, ha egy kicsit is olyat írsz, ami nem tetszik nekik, nehogy a hűséges talpnyalók valami más információhoz jussanak, mint a központilag kiadott "vélemény", és ilyen tiltás esetén lépek át a másik profilba. Meglepően gyorsan tiltanak, amúgy az ilyen helyeken.
2019. júl. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Trollok
2019. júl. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Balogh Bence 2019 ***** válasza:

Én is ezt csinálom. Praktikus oka van, nem akarom hogy a valós személyemmel kössék össze. Részben adatvédelmi okokból, részben mert nem hiányzik hogy egy idióta barom megverjen vagy egyéb módon kárt okozzon.


Persze én nem trollkodom, igyekszem értelmesen és megalapozottan kommentelni.

2019. júl. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mézga Krisztina ***** válasza:

Ötösnél a pont.

Könyörgöm a Google a kattintásaidból már azt is tudja, hogy milyen bugyit/alsógatyát viselsz, nem beszélve az fb-ről. Miért kell egy lassan már mesterséges intelligenciának teljesen kiszolgáltatni magad? Bár végül is - mivel internetfelhasználó vagy - már teljesen mindegy, és én is hiába hőbörgök itt.😀

Tudod, amúgy ha ez a legnagyobb problémád, irigyellek...

2019. júl. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem ez a legnagyobb problémám, csak kíváncsi voltam az emberek válaszaira.
2019. júl. 9. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!