Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok, kinek volt már konflik...

Lányok, kinek volt már konfliktusa roma lánnyal? Hogy oldódott meg?

Figyelt kérdés
Az iskolában van egy lány, aki valamiért meg akar verni. Azt hallotta, hogy én szidtam a romákat és őt is. Pedig ez nem igaz, sose voltam rasszista. Megakar verni és félek tőle, mert már több lánnyal volt konfliktusa és mindet megverte. Kinek volt már hasonló konfliktusa?

2019. júl. 7. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
26%

A helyzet az, hogy a "konfliktus" egy olyan esemény, amihez két fél kell. Csak az egyik nem tud konfliktust kelteni, ha a másik nem akarja.

Az persze lehetséges, hogy a "másik" belesodródik, mert nem tudja kezelni.

2019. júl. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Erőszak ellen csak erővel lehet védekezni, hordj magaddal valamit, amivel megvédheted magadat.

Vásárolhatsz könnygáz sprayt, lehet akár kés is, amivel belehasíthatsz a képébe, de az túl veszélyes, akár meg is ölheted és akkor annyit kapsz érte, mint egy rendes emberért.

Én egy viszonylag rövid ólmosbotot javaslok, ha rád támad, akkor markold meg erősen és csapj oda neki keményen, ha kap kettőt a képébe, akkor rögtön meggondolja, az ilyenekkel nem lehet másképpen beszélni.

Amúgy te ne támadj, vagy ne provokáld, de azt sem javaslom, hogy védtelenül hagyd magad, esetleg gyakorolhatod is a suhintásokat és nem kell nyuszinak lenni, az ember álljon ki magáért, akár fiú, akár lány, a bátrakkal többnyire nem mernek szemétkedni, csak a gyávákkal.

Azért is jó, mert viszonylag kis erővel bárhol megütheted, a kezeit is akár, ami meglehetősen fáj a támadónak és nemigen tudsz neki komoly bajt okozni, sip, supp, csihi, puhi, csak arra vigyázz, el ne vegye tőled az ólmost, mert akkor iszkiri, remélem futni azért tudsz?

2019. júl. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Az ilyen jellegű konfliktusok nem megoldódni szoktak, hanem a szaporodási rátával arányosan fokozódnak.
2019. aug. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
9%
A karmámban valószínűleg benne van ez, mert nekem folyamatosan konfliktusom van velük, egész kicsi korom óta. Ha nem nézek rájuk, az a bej, ha igen, az. Borzasztó.
2019. okt. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

1


nyomi libsi

2019. okt. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is érdekel. Megkérdezhetném hogy volt e valami ebből?

Akár privibe is írhatod ha nem szeretnéd ide, köszi.

2019. okt. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!