Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Facebook-on multikulti érdekes...

Facebook-on multikulti érdekesség a germán hagyomány?

Figyelt kérdés

Helló!


Nem szokványos Facebook felhasználó vagyok, nem szoktam szokásos agyhalott dolgokat megosztani vagy reagálni rá. Kimondottan kultúrális mély tartalmakat, elég tömény formában, ami köthető a sváb nemzetiséghez, német erdethez, germán tradíciókhoz és összefüggéseihez. Régóta azt veszem észre, hogy a Facebook jobb oldalán feszt lányok és nők vannak, ezeket tolja oda az algoritmus. Ezekkel a személyekkel nincs se like kapcsolat, se levelezés, hogy ott kellene lenniük, mint akikkel van, és nem is nézegetem őket...amiből következik, hogy ők kukkolják a profilomat, hozzászólásaimat is. Nagyon izgalamas lehet a németeskedés a világfától kezdve, Odinon keresztül Lokiig. Szerintetek ez miért annyira izgalmas a többségi társadalomhoz tartozó lányok és nők számára?



2019. júl. 11. 10:20
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Én például imádom a viking hitvilágot, nem olyan meglepő ez.

Kétlem, hogy nézik a profilodat. Nekem az algoritmus ugyanoda Karácsony Gergelyt rakta be.


18/L

2019. júl. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos már ezerszer leellenőriztem az algo helyességét, tudom kik járnak fel...
2019. júl. 11. 10:44
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Ne reménykedj, lassan nyugdíjas anyámnak rendszeresen a volt gimis kb 30 éves bomba csávó angoltanáromat dobja fel (nem ismerősöm, tehát nincs semmilyen kapcsolat). Nem hiszem, hogy azért, mert ő annyit nézegeti anya profilját:)
2019. júl. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem meg igen, nincsenek véletlenek, valaki valakiét nézeget. Honnan tudod, hogy a másik nem-e? :) Amerikai egyetemeken is próbálták az algot megfejteni, nem véletlen téma ott ahol lángelmék járnak. Különben meg idióták véleményére nem vagyok kíváncsi, akik csak rávágják, hogy nem, anélkül, hogy különösebbet gondolkodott volna a témában vagy le tudná ellenőrizni, logikai kizárásokkal, párhuzamokkal. Amúgy nem ez a fő kérdés amit felvetettem.:)
2019. júl. 11. 13:24
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem biztos, hogy a te oldaladat nézik, ha valaki akárcsak véletlen is ráment egyszer, attol kezdve az összes ismerösét neked ajánlani fogja.
2019. júl. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, ez igaz, rengeteg variáció létezik, és még 'szoftveres' hibák is akadhatnak. :)
2019. júl. 11. 13:37
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

Te mi a lóf.sznak kérdezel és idiótázol le mást?! Ki vagy te?

Te állítottad össze a FB algoritmusát? Nem? Akkor meg csak ne állíts itt nagy mellénnyel semmit, mert épp olyan laikus vagy a témában, mint itt bárki.

Amúgy meg nincs nőd, hogy ennyire görcsösen próbálsz valamit bemagyarázni? Ennyi erővel én meg azt mondom, hogy engem a helyi képviselő nézeget, mert őt ajánlotta fel a rendszer legutóbb. Nagyon valószínű tényleg. De ha tényleg rád néztek azok a csajok, akkor sem akarnak semmit ezek szerint, mert be sem jelöltek.

Na pontozz csak le, hátha megnyugszol.

2019. júl. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha tudnál olvasni felvett ismerősöket írtam, mert a jobb oldalt emlegettem, ahol felvett ismerősök vannak, nem írtam, hogy nincsenek felvéve csak like, levelezés, komment nincs köztünk...:)
2019. júl. 11. 13:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy valaki ránéz valamire, nem jelenti azt, hogy tetszik is neki, vagy hogy komolyabban érdekli.
2019. júl. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!