Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogy lehet szánízjegyet venni...

Hogy lehet szánízjegyet venni a népszerű darabokra, ha jegyvásárlás indításakor már nem lehet kapni, miként van ez?

Figyelt kérdés

Hírlevélben értesít a jegy(pont)hu, de hiába próbálok vásárolni a jegyértékesítés kezdő-időpontjától, már nem kapok jegyet pl. a Vígszínházba a Pál utcai fiúkra. Évek óta szeretnénk megnézni a gyerekeinkkel, de nem sikerül. :-( Egyéb darabokra járunk, de amiket igazán szeretnénk, azokra nemigen sikerül venni. :-(

Próbáltam ezt megkérdezni különböző színházak jegypénztáraiban, de nem akarnak érdemben nyilatkozni.

"Időben kell vásárolni! - Személyesen kell sorban állni! De készüljön fel hosszú várakozásra! - El van különítve az internetes rendelésekre elég nagy mennyiségű férőhely, de nagyon hamar elfogynak." Utóbbi informatív ügyintéző azt már nem tudta megmondani, miként fogynak el az értékesítési idő előtt. :-(

Ma is 10 órától lehetett vásárolni, én próbálkoztam, de ismét nem voltak jegyek. :-( Az időpontok felénél kis is írta elfogyott, a másik felénél megjelent a nézőtér ábrája, de nem voltak szabad helyek. :-( :-o



2019. aug. 12. 12:12
 1/4 A kérdező kommentje:

Ez a fránya automata szövegjavítás! :-( Természetesen azt akartam írni: Hogy lehet színházjegyet venni...

(Csak tudnám, honnan szedte ezt a szánízjegy szót :-D )

2019. aug. 12. 12:17
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is kíváncsi lennék... Meg ha ennyire népszerű valami, miért nem játsszák többet? Jó, a színészek is emberek, meg akik a háttérben vannak, de szerintem egy kis plusz fizuért bevállalnák.
2019. aug. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez a rejtély engem is érdekelne!

Ugyanígy szoktunk járni mi is. pontosabban már feladtuk és nem is próbálunk jegyeket venni. Minden rosszban van valami jó, csomó lóvét takarítunk meg avval, ha nem járunk színházba, koncertre, kiállításokra, fesztiválokra vásárokra, avval ha nem dohányzunk, nem iszunk alkoholt, sőt, lassan enni és levegőt venni sem fogunk. Tök olcsón kijövünk így :-)

A jegyárakról ne is beszéljünk főleg a koncerteknél! Négy fős családnak 100 ezer alatt nem lehet elmenni nagy koncertre. :-( Ezeknél is van, amire nem lehet jegyet kapni. Zorán koncertre évek óta nem tudunk eljutni, mert vagy rettentően drága vagy nem lehet jegyet kapni. :-( Karácsony előtt szerettük volna megnézni az Operában a hattyúk tavát, vagy a Diótörőt. Néhány jegy volt még kapható előre, ahonnan látni is lehet, ide is 80 ezer lett volna négyünknek. :-( Inkább kajára, fenyőre és ajándékokra költöttünk, az nem került ennyibe. :-(

2019. aug. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Pál utcai nagyon népszerű, én egy ismerősömnek próbáltam jegyet venni, úgy hogy az értékesítés után pár MÁSODPERCCEL már ott voltam jegyvásárlásnál és már alig volt hely...

Plusz amit még érdemes tudni, hogy x darab jegyet visszatartanak a személyes értékesítésre és a bérletesek már a hivatalos nyitás előtt tudnak jegyet váltani, szóval bizony összejöhet olyan, hogy a halandóknak történő jegyértékesítéskor már alig van szabad hely.

2021. okt. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!