Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Művészetek

A kérdés

Keresek egy festményt, de nem emlékszem sem a festőre, sem a kép címére, valaki ismeri?

A festő egy magyar férfi, a kép címe valami olyasmi, hogy A felkelő nap a város felett, de sehol nem találom. Egy régebbi tankönyvben láttam, onnan kezdtem el lemásolni, de nem tudtam befejezni. Az eredeti színes, az enyém grafit.

A jobb oldala van kész, fektetve. A profilomat tudtam csak linkelni, de csak az a képem van fent.

[link]

Keress kérdéseket hasonló témákban: festmény, kép, festő, rajz

aug. 13. 22:59  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Még annyi, hogy ha jól emlékszem, melegebb színeket használt a képnél

# 1/8Időpont aug. 13. 23:01 Privát üzenet
nekem azt írja, nincs fent képed

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont aug. 13. 23:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Érdekes, ha én rákattintok, akkor beadja. Akkor nem tudod/tudja valaki hogy lehet magát a képet linkelni?

# 3/8Időpont aug. 13. 23:40 Privát üzenet
Nekem is azt írja ki. :(

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont aug. 13. 23:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Na, milyen szerencsétlen vagyok 😂😂 privátban lehet simán képet küldeni szerintetek? Mármint nem linkelve

# 5/8Időpont aug. 14. 00:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

[link] remélem, mostmár jó

# 6/8Időpont aug. 14. 01:21 Privát üzenet
Vasarely?

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont aug. 14. 15:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem, sajnos nem ő az, rá emlékeznék

# 8/8Időpont aug. 14. 17:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lehet vászon festményt fénymásoltatni?
Melyik mű lehet ez? Sajnos csak a tartalmára emlékszem.
Akvarell képek is lehetnek értékesek vagy csak az olaj? Tehát mi tesz értékessé egy festményt?
Úgy emlékszem, hogy a 444-en volt egy hosszú cikk Alice Glass-ról és a Crystal Castles-ről, de nem találom, hova tűnt?
Olyan létezhet hogy egy piacon milliókat érő festményt, vázát, bútort vagy akármilyen régiséget talál valaki vicc pénzért?
Hol tudnám bevizsgáltatni a festményt amit a régiségkereskedőnél vettem?

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések a Művészetek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!