Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Keresek egy festményt, de nem...

Keresek egy festményt, de nem emlékszem sem a festőre, sem a kép címére, valaki ismeri?

Figyelt kérdés

A festő egy magyar férfi, a kép címe valami olyasmi, hogy A felkelő nap a város felett, de sehol nem találom. Egy régebbi tankönyvben láttam, onnan kezdtem el lemásolni, de nem tudtam befejezni. Az eredeti színes, az enyém grafit.

A jobb oldala van kész, fektetve. A profilomat tudtam csak linkelni, de csak az a képem van fent.

[link]



2019. aug. 13. 22:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy ha jól emlékszem, melegebb színeket használt a képnél
2019. aug. 13. 23:01
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
nekem azt írja, nincs fent képed
2019. aug. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Érdekes, ha én rákattintok, akkor beadja. Akkor nem tudod/tudja valaki hogy lehet magát a képet linkelni?
2019. aug. 13. 23:40
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Nekem is azt írja ki. :(
2019. aug. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na, milyen szerencsétlen vagyok 😂😂 privátban lehet simán képet küldeni szerintetek? Mármint nem linkelve
2019. aug. 14. 00:45
 6/8 A kérdező kommentje:
[link] remélem, mostmár jó
2019. aug. 14. 01:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Vasarely?
2019. aug. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem ő az, rá emlékeznék
2019. aug. 14. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!