Hogy kezdjem el?

Figyelt kérdés

Tini lány vagyok és már 6 éves korom óta vonz a színpad és a színházi élet.Próbálkoztam már meghallgatásokat keresni előadásra, de soha nem találtam olyat, ami olyan színházban volt, hogy nem kell a fél országot átutazni hozzá Budapestről és megfeleltem volna a feltételeknek. Egyébként szépen éneklek, nem egyszer dicsérték már meg a hangomat, prózát is jól tudok mondani(nem

egyszer nyertem már szavaló versenyt+a tv-be is behívtak szavalni, szóval ott is szavaltam nem egyszer).

Ti hogy kezdenétek el a helyemben?



2019. szept. 1. 12:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Először amatőr szerepekben próbálkozz, ha ott szerzel némi tapasztalatot. Illetve ha tényleg jó hangod van, mutasd meg a világnak. De ne az X-Faktorban és hasonló műsorokban, mert az nem a tehetségről szól, hanem vegyél egy értékelhető mikrofont és hangkártyát és tedd fel YouTubera, valamint lépj fel kisebb rendezvényeken. Ezekkel tapasztalatot szerzel, meg akár egy kicsi hírnevet is, így már szóbaállnak majd veled a nagyobb színházak is. Sajnos ez is sokat nyom, simán lehet, hogy csak ezért nem válogatnak be.
2019. szept. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!