Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Valaki nem tud pesten valamily...

Valaki nem tud pesten valamilyen filmes alkotói csoportot?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 18 éves vagyok és nagyon érdekel a filmezés, annyira, hogy ezen a tereten is szeretnék dolgozni, de sajnos a baráti körömben nincsenek olyanok akik hasonlóan vonzódnának a filmművészethez, és ugyan volt már részem kisfilm készítésben, de azzal a csapattal csak nagyon ritkán jövünk össze. Valami olyan közösséget keresek, ahol rendszeresen összeülnek a tagok és közösen alkotnak valamit. Hasonlóan egy színjátszó körhöz. Az egyetlen diákok számara fenntartott filmes képzés eléggé gagyi, a Lumiere filmiskola az egyetlen amivel szemezek, de azt csak érettségi után tudom elkezdeni, meg az SZFE nyilván...


Ha valaki tud ilyenről a válaszát nagyon értékelném



2019. szept. 30. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, hasonló cipőben járok. Értesítsetek legyetek szívesek!
2019. szept. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ugyan ez az en helyzetem is.

17/f

2020. febr. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ha eddig nem találtál ilyet(csoportot), akkor miért nem csinálsz egyet? Már egyből lenne 3 ember kezdésnek akit érdekel a filmezés.

Én találtam magam mellé pár embert akikkel tudunk eggyüt dolgozni, szerintem neked is sikerül majd.

2020. febr. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!