Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogy találjam meg a saját...

Hogy találjam meg a saját rajz és festészeti stílusom?

Figyelt kérdés
Sok embert látok Tumblr-ön meg Instagrammon és csodálkozok a munkáikon. Van kézügyességem de nem nagyon találom meg azt a stílust ami nekem való. Hogy találjam meg a stílusom? Akik ilyen helyzetben voltak,nektek hogy sikerült? Válaszokat előre is köszi!

2019. okt. 30. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rajzolj-fess sokat, sokat!

- és "magától" kialakul.

2019. okt. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ezeket tanácsolták a "nagyok":


1. Fejlesszem magam és minden erőmmel törekedjek arra, hogy valósághűan vissza tudjam adni a látottakat a papíron. (Akár úgy is, hogy csak a fejemben látom )


2. Másoljak másokat, de ezeket a munkákat szigorúan tartsam a fiókban és NE mutogassam másoknak. Ami tetszik, azt tartsam meg, a többit alakítsam át.


3. Próbálják ki minnél több eszközt és stílust. Ez alatt TÉNYLEG mindent értettek. Gyurmázzak, ragasszak képeket színes papírból, fessek absztraktot vagy alkossak kubista képeket. Bármit, amire lehetőségem van.


Két + tipp:


Rajzoljak azt és olyan stílusban, ami messze áll tőlem. (Nagyon nem érdekelnek az autók, az állatok, a furry-k, stb tehát elkezdtem azokat rajzolni. Sokat hozzá adtak.)


Rajzoljak Disney karaktereket. Arcokat, pozíciókat, mert fantasztikus az a dinamika, ami bennük van. És tényleg!

2019. okt. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Másolj sokat, többféle stílust, ne csak a Disney, Marveles, animés stílust.

Instagramon, Pinteresten keress rá az #illustration hashtagre, kombináld a látottakat! Másolj magyar rajzfilmrajzolóktól, illusztratoroktól! Például nagyon érdekes lehet egy Foky Ottó+Dragon Ball kombináció. Nézd mások munkáját inspirálódj!

2020. jún. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!