Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Művészetek

A kérdés

Fényes akrilal festett festményre matt lakkot szabad tenni?

Szeretném ha nem csillogna a végeredmény annyira, matt festékem nem volt, ezzel lehet javítani rajta?

Keress kérdéseket hasonló témákban: matt, akril, festék, festmény, lakkozás, ecset, vászon

okt. 31. 11:05  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

A magyar termékeken nincs feltűntetve, hogy mérgezőek-e vagy sem? Úgy tudom, hogy az "acrylic resin varnish" mérgező belélegezve, az "acrylic polymer varnish" pedig nem. Erről tud valaki valamit?

# 1/2Időpont okt. 31. 11:25 Privát üzenet
Nyugodtan ráteheted.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont okt. 31. 12:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Matt felületre festett bútort hogyan tisztítsam, hogy ne legyen zsíros hatású és maszatos? Alex fafelület tisztítót próbáltam, de csak rontott a helyzeten.
Ha egy festett alaktrészem fényes akkor száradás után matt-lakkal mattithatom?
A matt feketére festett műanyag ellenállóbb az apró karcokkal szemben mint a fényes feketére festett?
Hengert hogyan lehet tisztínai és polírozni?
Hogyan lehet festett fényes felületet mattá tenni?
Pantart matt, vízbázisú lakkot használtam előtte akrilfestékkel festett fa felületre, de száradás után néhol nem átlátszó, hanem fehér lett a lakk. Mit tehetek ez ellen a...

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések a Művészetek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!