Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Melyik volt az a Blackmetal...

Melyik volt az a Blackmetal lemez amihez egy gyufát adtak és az volt ráírva, hogy gyújtsd fel egy templomot. -?

Figyelt kérdés
Nem szerettem, a claymen óta azt hittem mi vagyunk a templomok, és fapávával reagáltam az eseményekre. :)

2019. nov. 8. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Burzumos náci agyhalottnak a mozgalma volt, mondjuk ők tényleg gyujtogattak is, nem csak a szájuk járt mint a mai "sátánistáknak".

Amúgy nem csak a keresztényekbe, de a zsidókba és muszlimokba is beleálltak.

Ja amúgy még a börtönben is írt könyvet tele-tele keresztényellenes és antiszemita üzenetekkel, amit kiadott, és a mai napig lubickol a boldogságban. Szabadon. Ez Norvégia...

2019. nov. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem tényleg volt egy ilyen black-metal lemez arra lettem volna kíváncsi nem rémlik a címe.

A sátánizmus ma már mást jelent. Bizonyos destruktív emberellenes bűncselekményekre használják, az öt világvallás békékét is szolgája, pl. szeptember 11.-t lazán lehetett volna sátánista akciónak beállítani a ma jogrendszerben.

A mai LaVey félé sátánizmus, pedig alig van jelen hazánkban egy ún keresztény országban, ahol Európa legnagyobb vagy régebbi nem is tom zsinagógája ál.

Mondjuk tekintve, hogy ezen vallás pl. elismeri az antikrisztist, és a végzett lándzsáját, ez lényegében és Antikrisztus figura, azt a római katonát hívatott megtestesíteni, aki meggyalázta a Názereti Jézus hulláját. Judás meg pap volt.

2019. nov. 11. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!