Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hol tudnám eladni azokat a...

Hol tudnám eladni azokat a dolgokat amiket saját magam készítettem?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Annyi a lényeg ,hogy művész lélek vagyok, és arra jutottam szeretném a kis alkotásaim eljuttatni az emberekhez .

festek , rajzolok .. pl készítek telefon tokokat festéssel , pólóra festettem már , portrékat rajzolok kép alapján .

Arra gondoltam el szeretném őket adni .

Próbáltam különböző oldalakon , facebookos csoportokban de még nem lett meg az eredménye .

Van olyan oldal ahol kifejezetten a saját készítésű dolgainkat tudjuk eladni ?

Köszönöm a hasznos válaszokat !:)



2019. nov. 13. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
meska.hu :)
2019. nov. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Csinalj egy saját Facebook és Instagram oldalt magadnak. Találj ki egy nevet és kezdd el felepiteni. Felrakni a korábbi munkáid, az árakat, a rendelési tudnivalókat, mivel szallitasz stb.

Persze nem árt, ha nem feketén csinálod, hanem vállalkozóként, számlával.

Később akár saját webshoppal.

Lehet elsőre nagy falatnak tűnik, de ha jók a munkáid, akkor nem lesz baj. Persze reklámozni kell magad

Tudok egy hölgyet, aki könyvjelzőket fest. Ő könyves csoportokban is ki szokta rakni, sok emberhez eljut, akiket érdekelhet is.

2019. nov. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

"Próbáltam különböző oldalakon , facebookos csoportokban de még nem lett meg az eredménye ."


Vagy nem jó helyen próbáltad vagy nincs rá igény, kereslet.

Ha 18 év alatti vagy, akkor még vállalkozóit sem tudsz kiváltani - anélkül meg azért nem nagyon "egészséges" hirdetni.

2019. nov. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A többiek javaslataihoz még az Etsy-t tudnám hozzátenni.
2019. nov. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat .:) a Meskát szeretném megpróbálni

elég szimpatikusnak tűnik :)

2019. nov. 15. 13:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Csináld egy felnőtt nevében, pl szülő, tudsz adózni és hivatalos lesz.
2019. nov. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!