Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Művészetek

A kérdés

Kaposvárra szeretnék majd menni egyetemre, ott fog bármit is érni, hogy van rajzos (művészeti gimi) bizonyítványom?

nov. 17. 13:04  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

azt kihagytam, hogy díszlet- jelmeztervező szakra

# 1/1Időpont nov. 17. 13:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Sajnos elveszett a bizonyítványom. Másodlat kérelem már megtörtént. De nem találnak sehol. Eltűnhettem a rendszerből? Miért nem találják? . Nem tudok esetleg valamit tenni vagy...
Kaposvárra költözöm. Javaslat, ötlet, tipp?
Hol tudom kikérni az erkölcsi bizonyítványom?
Miért van az hogy akik jó tanulók azok mindig jönnek a szokásos dumával? Rossz tanuló voltam, nem is voltam jo, tök rossz volt a bizonyitványom
A középiskolai végzettség mit jelent? Azt, hogy elvégeztem-e a 9. és 10. osztályt, vagy azt, hogy szakmunkás bizonyítványom van?
Van-e valamilyen nyelvtani szabály a következő esetben: pld. Megyünk Debrecenbe, Tokajba, Győrbe, stb. DE . Megyünk Budapestre, Pécsre, Kaposvárra. Tehát a rag mikor -ba és mikor...

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések a Művészetek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!