Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miért nézik le azt, aki...

Miért nézik le azt, aki másképp rajzol, mint a többség?

Figyelt kérdés

Mostanában rengeteg támadás éri a rajzolásomat. Hogy egyesek szerint nincs jól elhelyezve geometrialiag a rajzom, vagy hogy nézzek más hobbi után. Míg más fényképszerű rajza kap vagy ezer like-ot, az enyém jó, ha 10-et kap.


Nem rajzolok gyerekesen, sokáig dolgozom egy rajzon, de a nagymértékű fotorealisztikus árnyékolást nem szeretem.

És miért rajzol mindenki ugyanúgy?


2019. nov. 17. 21:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%

Mert a rajzolás célja valamit ábrázolni, és ha nem felismerhetö, akkor az nem ér semmit.

Másrészt meg nem véletlen vannak megszokott szabályok, hogy hogy kell egy képnek kinéznie ahhoz, hogy az emberke harmonikusnak találják.

Ha erre nem vagy képes, akkor tényleg nem érdemes ezzel erölködnöd!

2019. nov. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Tudsz mutatni rajzokat?
2019. nov. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

A rajzaimon pontosan látszik, hogy mit ábrázol. Nem értem tényleg, hogy miért baj az ha valaki nem a tömeg szerint rajzol. Árnyékolom a rajzaimat, de nem viszem túlzásba.

A kérdésre szeretnék választ kapni. Főleg arra, hogy miért rajzol mindenki ugyanúgy.

2019. nov. 18. 09:57
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Amíg nem mutatsz pár képet, addig nem lehet megmondani, mi a baj velük!
2019. nov. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én nem kritikát kértem, hanem választ a kérdésemre. Miért rajzol mindenki ugyanúgy.
2019. nov. 18. 11:27
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

Egyrészt eleve nem igaz hogy mindenki ugyanúgy rajzol.

Másrészt csak azért, mert valaki másként alkot, még nincs kinézve. Sőt! Többnyire minden művésznek megvan a saját "máskéntje", az egyedi stílusa, amiben eltér az átlagtól.

Viszont attól, hogy valami egyedi, még nem feltétlen lesz jó. Ezt persze a te esetedben így látatlanul nem lehet megmondani, hogy hol lehet a hiba.

2019. nov. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
11%

"Miért rajzol mindenki ugyanúgy."


Mert úgy szép és úgy tetszik mindenkinek!

2019. nov. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Megismétlem akkor! NEM a hibáimra vagyok kíváncsi. Miért olyan nehéz végigolvasni egy kérdést?
2019. nov. 18. 13:50
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Végig van olvasva. Amit ennyi alapján válaszolni lehetett, az meg lett válaszolva.
2019. nov. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
Erre én is kíváncsi lennék.
2019. nov. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!