Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Idén miért nincs Ady év-tavaly...

Idén miért nincs Ady év-tavaly volt arany (úgy vettem észre a forradalmiak kimentek a divatból, a rendszer alatt pont őket éltették, Petőfi, Kossuth) most meg a Nagyokról nagy csönd van?!

Figyelt kérdés
2019. dec. 3. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Már megint te? Megszállott vagy, komolyan.
2019. dec. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem,csak elvileg Ady év van,tavaly Arany volt-és megemlékeztek....ez miért megszálltottság?!
2019. dec. 3. 18:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért gondolom, hogy megszállott vagy, mert a válaszaid 99%-a csak Adyról szól... nem Adyt akarom szidni, mert jó költő volt, tehetséges, de a te viselkedésed túlzásnak tartom.


Én erről az Arany-évről se tudtam semmit, szerintem nem volt nagy felhajtás, de ahogy gondolod...

2019. dec. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igazad van bocs,az m1en adták tavalyszeptember felé nagy felhajtás volt Grilusék-magyar megemlékezések-Ákos stb...
2019. dec. 3. 19:24
 5/7 A kérdező kommentje:
peersze nem a celeb világ adta-inkább igényesebbeknek-középosztály kulturális értékei,ha érted...
2019. dec. 3. 19:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Elvileg Ady-év van, de én se hallottam rendezvényekről...

[link]

2019. dec. 4. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Magyar-román kapcsolatban lehetett volna híd....pillér,magyar román francia...
2019. dec. 5. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!