Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Művészetek

A kérdés

Havasi szimfonikról már sokat hallottam, de pontosan nem tudom hogy mit is takar? Aki már volt rajta el tudná mondani nekem? (Kérlek ne szidjatok emiatt hogy nem tudom, csak eddig nem nagyon érdekelt a dolog hogy miről is lenne szó)

Keress kérdéseket hasonló témákban: Havasi szimfonik, kultúra, zene, előadás

2019. dec. 8. 09:00  Privát üzenet  

A válaszok
csempéző vizipisztoy nevű felhasználó válasza:

Szia!

Pötyögd be YouTube-ra.

A válasz 55%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2019. dec. 9. 05:13 Privát üzenet
Tollár Anna nevű felhasználó válasza:

Ez meglepő módon egy szimfonikus koncert Havasi Balázs tételeivel, dalaival... Youtube-on fent van rengeteg videó róla, amúgy szerintem érdemes megnézni legalább egyszer mindenkinek.

# 2/3Időpont 2019. dec. 9. 16:50 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm!

És egy ilyen esten csak ő zenél vagy vannak, úgymond vendég fellépők is?

# 3/3Időpont 2019. dec. 10. 08:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ti mit gondoltok? Ellent lehet mondani a fellángolásnak hogy el lehessen kerülni a kudarcot és még vèletlenül se legyen több belőle ha az egyik fél van csak oda a másikért . Ha...
Csak en nem fogom fel hogy most mi ez a okj s dolog ami megszunik? Röviden eltudna mondani valaki?
Tudnátok nekem abszurd, nonszensz "dolgokat" mondani?
"Jó" étvágyat! - Minden étkezés előtt illendő mondani? Barátom elvárja, hogy amikor asztalhoz ülünk mindig mondjam. Ez normális dolog? Én lennék a bunkó ha néha nem mondanám?
A 10 dolog amit utálok benned c. filmbe volt de tudom h máshol is hallottam, de megtudnátok mondani h hol hallhattam?
Tényleg súlyosabb dolog azt mondani, hogy "szeretlek", mint lefeküdni valakivel?

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések a Művészetek rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!