Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Versem milyen?! Kábé 10perces...

Versem milyen?! Kábé 10perces volt a megírásra Karády emléknapja ihletett meg (30f)? jöhetnek a kritikák-arcom már szürke beton. Ahonnan szállnak vissza a pofonok;)?

Figyelt kérdés

Hozzd el az áprilisokat-míg a hegyek itt tartanak

a tavaszi csermelyben a lelkem fekhelye,a suhanó

gazellák között kezed tördeli a kazettát s lemezt

oly szintelen neked e sok szöveg-ének élet-szünet

süvítene füledbe,de ittart a tavasz az önmarcangoló maga

s ízetlen a rím míg csókod nemnfelderít-és a szavak szaporábbak ahogy a láb fárad-saz utca porában fekve

e percnyi csendbe a világ sejtelme-rejtekhely nekem

szívem úgy verdes s cserepes a felület-s szalmakazalban alszunk-te a hangyász s a szkunk,oly víg a száj s mosolyt

lát,üveglánc s sorompó szemed előtt-ejj de vetkőző vetkőző

a felnőtt!


2020. febr. 10. 13:20
 1/6 A kérdező kommentje:
na itt is úgy van mint a vValós életben...a "bennfentesek" egymásnak osztják a kitüntetéseket és a dícsérő szavakat-bekerülni?-lehetetlen!
2020. febr. 10. 13:36
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Nem rossz.

.

.

.

Borzalmas!

2020. febr. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm(remélem nem a keresztényi:rossz rossz mondja a vevő de mihelyst elmegy már büszkélkedik vele...pldb.)

akkor a magam verseit tartalmilag és mondanivalóügyileg is megtartom magam szórakozására köszönöm...

2020. febr. 10. 14:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Az előttem szólóval ellentétben én bíztatnálak:


A jól fogó pennád

ne dobd még a sárba.

Azzal ird meg listád,

ha lemész a Spar-ba. :)

2020. febr. 14. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 vagyok. Nem akartalak megbántani ezzel a kb. 2 perc alatt írt versemmel, de ugye mindkettönk versén látszik, hogy rövid idő alatt íródott. Komolyra fofordítva a szót, nekem olyan, mintha nagyjából minden sort más versből ollóztál volna össze. Lehet, hogy jobb lenne, ha egyenként kidolgoznád, folytatnád a sorokat 1-1 versé és így lehetne, akár 5 db tűrhető versed és nem 1 db borzalmas.
2020. febr. 14. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
páran már mondták hogy szerteágazó a fantázia,és igen igazad van lehetne 5 tűrhető,sokszor az elme helyett az érzelmet viszem bele vagy a lelkületet-ez a baj!
2020. febr. 14. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!