Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Felnőttképzés művészeti...

Felnőttképzés művészeti területen (pl. festő, ötvös)?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, nappalis egyetemista (BTK) és nagyon szívesen tanulnék emellett festészetet, de érdekel az ötvösmunka is. Mindig szerettem rajzolni, festeni, barkácsolni stb., szeretem a kreatív és alkotó tevékenységeket, viszont sosem tanultam és sosem vettem részt semmilyen művészeti képzésen. Egy erősebb gimnázium akkor jobb választásnak tűnt és emiatt akkor egyáltalán fel sem merült mennem, hogy művészeti képzést válasszak. Azóta már egyetemre is járok. Szóval arról már rég lekéstem, hogy komolyabb szinten ezzel foglalkozzak. Viszont hobbi szintjén még mindig érdekel és nagyon szívesen el is végeznék valamilyen képzést. Viszont nem tudom, hogy milyen lehetőségeim vannak.
2020. febr. 15. 00:55
 1/3 anonim ***** válasza:

A grafikus és a festő osztatlan mesterképzésben választható.

[link]

Az ötvöshöz elég egy OKJ, viszont ahhoz már eleve jól kell rajzolni.

2020. febr. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, ezt tudom. Viszont nem egyetemi képzésre gondoltam, mert soha nem tanultam rajzolni, festeni stb. szóval semmilyen előképzettségem nincsen. Így egyetemre biztosan nem vesznek fel, mert az kevés, hogy eddig hobbiként rajzolgattam és festegettem magamnak. Szóval inkább arra volnék kíváncsi, hogy léteznek-e tanfolyamok mondjuk okj szintjén vagy hasonlóan. Én középiskolába már nyilván nem járhatok, de kb. valahol az a szint lenne jó, mert tényleg soha nem tanultam és azon gondolkoztam, hogy esetleg művészeti gimikben létezik-e számomra bármilyen lehetőség.
2020. febr. 15. 08:16
 3/3 anonim válasza:
Kisképzőt nézd meg! Tudom régi a kérdés, de augusztus környékén szoktak pótfelvételit hirdetni:)
2020. júl. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!