Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ti kiszoktátok radírozni a...

Ti kiszoktátok radírozni a grafit nyomokat a papíron a rajz körül?

Figyelt kérdés

Nekem alapjában véve tetszik, hogy nem hófehér a lap többi része hanem néhol kicsit grafitos. Ha ajándékba szánom akkor inkább radírozzam ki mielőtt oda adnám vagy másoknak is tetszik amikor olyan marad a lap?

Persze ne úgy képzeljétek hogy hatalmas sötét pacák hanem éppen megárnyalta a lapot



2020. febr. 27. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha képnek szánom, és nem tanulmányrajznak, akkor igen, sőt kidolgozom a hátteret is. Egyébként nem feltétlenül, csak ha túl sok ilyen keresővonalam maradt, ami már eluralkodik a rajz lényegi része fölött. Elkenni csak a szénrajzot szoktam, a grafitnál nem szeretem, ha véletlenül mégis elkenődik, azt igyekszem teljesen eltüntetni.
2020. febr. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ocsmány a kiradírozás. Tönkre teszi a papírt. Ahogy te érzed, úgy csináld. Ha a művészeted része, hagyd benne.
2020. febr. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!