Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ismered ezt a musicalt?

Ismered ezt a musicalt?

Figyelt kérdés

Hallgattam gyerekként, valamikor 2000-2010 között pár dalt, valószinűleg egy musicalből.


Biztos, hogy magyar nyelvű volt.

Volt benne egy lány, aki emlékeim szerint prostituált volt, vagy valami táncosnő, de nagyon rossz körülmények között. Volt még biztosan egy srác, aki valószinűleg szerelmes volt ebbe a lányba.


Arra emlékszem, hogy a videóhoz nem volt klipp, csak az albumborító, ami úgy rémlik, hogy főleg szürke színű volt vagy esetleg fekete.


Szörnyen zavar, hogy nem tudom megtalálni.

Nagyon hálás lennék, ha valaki ismerné és segítene.


Előre is köszönöm!



2020. márc. 24. 23:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Sweet Charity? Nem magyar musical, de játszották az Operettszínház Raktárszínházában. A 'Pénzes pacák' című dalt egy időben sok musical esten meg egyéb helyen énekelték; fülbemászó, jó dal. Ez megmaradhatott.

CD-kiadása egymillió volt a világban, sajnos nem tudom, itthon volt-e, vagy milyen borítóval.


A leírásod alapján a Kabaré is lehet akár (annak, ha jól emlékszem, még sötét is volt a borítója), de gondolom, hogy arra emlékeznél.

2020. márc. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyon nagyon elkésve (valószínűleg már nem is aktuális), de nem lehet, hogy a Jekyll és Hyde musical volt? :)


Azt magyarul is játszották és van benne egy dal, amelyet egy női prostituált énekel "Férfi kell" címen.

Vagy akár a "Sose sírhatsz ha fáj" dal is lehetett.

2020. dec. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!