Te írsz verseket?

Figyelt kérdés

Én már kb. 1 éve kezdtem bele és már sok-sok verset írtam 17 éves letemre ami már sokaknak tetszett. Az eggyetlen probléma ami elég zavaró hogy rajtam kívűl senki sem ír verseket, legalább is olyan vagy hasonló verseket mint én.


Ezért kíváncsi vagyok hogy az itt lévők közzül valaki foglalakozik még versírással ?

Ha pedig igen akkor nyugodtan írjon rám privátban és elküldöm neki a sajátjaim. Van nekem elég😹.


Vagy ha esetleg segítség kellene akkor simán segítek🔥


Már most kíváncsi vagyok😌🙊



2020. ápr. 19. 16:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A párom írt, egy időben sokat, most már kevésbé, mert több dologban is tehetséges és inkább azokat bontakoztatja most ki.
2020. ápr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én 14 éves vagyok és én is írok verseket (nem is keveset). Szerintem sok ember költöget így magának titkon, de hogyha szeretsz verset írni, akkor emiatt ne érezd magad kénylemetlenül, és még véletlenül se add fel ezt a hobbidat! Lehet hogy te leszel az új Petőfi vagy Ady!!
2020. ápr. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Jujj, én má tollal a kezembe pottyantam e világra, és kisded koromba ezrek rajongtak költeményeimért, de én azt tapasztalom, hogy a kutya nem ír verset, vagy legalább olyat nem, mint én, há még ilyet! Én is nagyon kíváncsi vagyok, van-e más, aki még űzi e nemes tevékenységet xDDDDDDDD
2020. ápr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem. Bocs.
2020. ápr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Persze! Segít túlélni a napokat❤

L17

2020. ápr. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Nem, én nem szoktam!
2020. máj. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 pyetro válasza:
43%

Uszodába menet


Uszodába menet azon töröm a kobakom,

hogy a csokis bugyogómat vajon hova rakom.

Beviszem az öltözőbe nem vagyok én gyáva,

belegyúrom a gyerekek váltó ruhájába!


Egyszerű verset írni, kérdés, hogy van-e közönséged és van-e mondandója a versednek :"D

2020. máj. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
7-es gratulálok ez aztán vers és még mondanivalója is van
2020. máj. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
9 éves korom óta írok. Kaptam jó és rossz kritikát is. Sőt: bár nem vagyok ismert költő, plagizálnak, vagyis ellopják a verseimet.
2020. máj. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen de komolytalanokat, csak a saját és barátaim szórakoztatására :)
2020. máj. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!