Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Nekünk férfiaknak az indiánoks...

Nekünk férfiaknak az indiánoks regények Karl May winettou cooper. Stb a mai 35-45közötti lányok mit olvastak gyerekként?!? Csíkos és pöttyös könyvek delfin szabómagda?!? Mik voltak a kedvencek?!

Figyelt kérdés

Elsősorban 35-50közötti nők érdekelnek de férfiak is írjatok kedvencet!

Köszönöm a válaszokat


2020. ápr. 24. 11:58
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Kérlek ne ilyen szövegekkel:hogy bravó IM popcorn százszorszép;) meg egyébb rendkívül magasszintű magazinok ;)
2020. ápr. 24. 12:00
 2/12 anonim ***** válasza:

Édesanyám (46) kedvence a Winnetou regények és az Agatha Christie krimik voltak, valamint nagyon szerette Shakespeare munkásságát.

Nem lehet általánosítani, de amúgy érdemes megnézni, hogy milyen könyveket adtak ki akkoriban, mert közel sem volt akkora "választék", mint manapság.

(Egyébként minek ennyi írásjel?)

2020. ápr. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%

Ez egy sztereotípia, amelyet azok próbálnak a népességre kényszeríteni, akik azt gondolják, mindent fazonírozni lehet és kell.

A férfi genetikája szerint a vadászó védelmező lény, a nő pedig az otthonteremtő. Ebből indul ki az ilyen elképzelés, sokan (éppen a sztereotípia miatt) így is élnek, de nem mindenki.

2020. ápr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Első hasznos a második baromság, mert nem s kérdésre jött a válasz...Turai Ida írónő könyvei Hugonnai Vilma első orvosgyógyszerész stb ilyenre gondoltam.
2020. ápr. 24. 14:40
 5/12 A kérdező kommentje:
De jöhetne bármi:Szilvásy kontra Berkesi....
2020. ápr. 24. 14:42
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Fekete István regények minden mennyiségben, pöttyös könyvek, Mark Twain, késői tinédzser koromban Rejtő Jenő rogyásig, meg még elég hosszú a lista. Most is sokat olvasok ifjúsági kötetet, felnőttként lett Harry Potter, Gyűrűk ura trilógia, Ransom Riggs Vándorsólyom kisasszony könyvei, Agatha Christie, skandináv krimi.
2020. ápr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Huckleberry finn szintén kedvenc plusz Fekete István szintén cooper összes,kedves utolsó feltehetőleg hölgytársam vagy hányas korosztály? :)
2020. ápr. 24. 21:55
 8/12 anonim ***** válasza:
35 felett
2020. ápr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod feltételezem igaz;)
2020. ápr. 25. 19:58
 10/12 anonim ***** válasza:

Oké, nem kötök bele a kérdés helyesírásába, de nagyon zavaró volt olvasni.

Én nagyon szerettem olvasni Fekete István regényeket meg természettudományos írásokat. a Delfin könyvek gyerekként nem fogtak meg, és alig pár Pöttyöst vagy csíkost olvastam el, ilyeneket, mint Harisnyás Pippi meg A két Lotti bár nem is volt pöttyös. Mondjuk én pont kiestem ebből a korból, mert 34 vagyok, de G Szabó Magda meg Janikovszky Éva könyvei még mentek, aztán később az Édesvölgyi Suli szerelmes ikrei, ami TV sorozatként is láthattunk "Sweet Valley" címen. Amúgy én még Tony Wolf mesekönyveit szerettem meg a Tesz-Vesz várost egészen kicsiként. Meg Jaqueline Wilson és Christine Nöstlinger könyvei, de, amint említettem, én pont kiestem abból a generációból.

2020. ápr. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!