Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miket másoljak, hogy megtalálj...

Miket másoljak, hogy megtaláljam a saját rajz stílusom?

Figyelt kérdés

Animátornak készülök, de egyenlőre az sem tudom, hogy pontosan mi a rajz stílus: az ami egész testett másolás és mások stílusára koncentrálva rajzolunk?

Emberi portrékat fényképről rajzoljak, vagy másnak a stílusát rajzoljam, és úgy alakul ki. Mert úgye pont úgy nem tudom átvenni, csak hasonló lesz, nem?🤔

Szerintetek?

ápr. 24. 22:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Valamint azt mennyire hátrány ha elég gyakori rajz stílusom van? Mert találtam több oldalt is nagyjából egyforma stílussal.
ápr. 24. 22:12
 2/6 anonim ***** válasza:

Oké, a kérdésed alapján azt tippelem, nem vagy idpsebb tizennégynél.

A rajzstílus a mindenki egyedi stílusa, ami alapján meg tudod különböztetni Ikuko Itou stílusát Jim Davistől.

Nézd meg például Loish: [link] stílusát vagy Marc Simonettit, és egyből látod a különbséget, össe sem hasoníltható. [link]

ápr. 26. 16:32
 3/6 anonim ***** válasza:
A gyakori rajzstílus alatt mit értesz? Képet tudsz mutatni? Ha anime képeket másolsz, az nem baj, csak a művészeti iskolákban nem nagyon szeretik.
ápr. 26. 16:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Animációt tanultam, segíteni próbálok.
ápr. 26. 16:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Alessio Barbubcci

Tony Wolf

Tony DiTerlizzi

Toriyama Akira

Keress rájuk, de pontosan nem tudom, hogy felvételi előtt állsz vagy nem, rajzodat nem láttam, így kevésbé tudok segíteni.

ápr. 26. 16:48
 6/6 A kérdező kommentje:

16 vagyok, mért grafikus iskolába vagyok 9.-es.

A gyakori rajzstilus alatt, meg az olyanokét értem mint pl.: itslopez vagy johanna the mad rajzai. Elég sokfélét látol ilyet

ápr. 26. 17:05

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!