Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miket másoljak, hogy megtalálj...

Miket másoljak, hogy megtaláljam a saját rajz stílusom?

Figyelt kérdés

Animátornak készülök, de egyenlőre az sem tudom, hogy pontosan mi a rajz stílus: az ami egész testett másolás és mások stílusára koncentrálva rajzolunk?

Emberi portrékat fényképről rajzoljak, vagy másnak a stílusát rajzoljam, és úgy alakul ki. Mert úgye pont úgy nem tudom átvenni, csak hasonló lesz, nem?🤔


Szerintetek?


2020. ápr. 24. 22:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Valamint azt mennyire hátrány ha elég gyakori rajz stílusom van? Mert találtam több oldalt is nagyjából egyforma stílussal.
2020. ápr. 24. 22:12
 2/6 anonim ***** válasza:

Oké, a kérdésed alapján azt tippelem, nem vagy idpsebb tizennégynél.

A rajzstílus a mindenki egyedi stílusa, ami alapján meg tudod különböztetni Ikuko Itou stílusát Jim Davistől.

Nézd meg például Loish: [link] stílusát vagy Marc Simonettit, és egyből látod a különbséget, össe sem hasoníltható. [link]

2020. ápr. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A gyakori rajzstílus alatt mit értesz? Képet tudsz mutatni? Ha anime képeket másolsz, az nem baj, csak a művészeti iskolákban nem nagyon szeretik.
2020. ápr. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Animációt tanultam, segíteni próbálok.
2020. ápr. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Alessio Barbubcci

Tony Wolf

Tony DiTerlizzi

Toriyama Akira


Keress rájuk, de pontosan nem tudom, hogy felvételi előtt állsz vagy nem, rajzodat nem láttam, így kevésbé tudok segíteni.

2020. ápr. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

16 vagyok, mért grafikus iskolába vagyok 9.-es.


A gyakori rajzstilus alatt, meg az olyanokét értem mint pl.: itslopez vagy johanna the mad rajzai. Elég sokfélét látol ilyet

2020. ápr. 26. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!