Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ismertek Budapesten amatőr...

Ismertek Budapesten amatőr színjátszókört tizenéveseknek?

Figyelt kérdés

Olyan helyet keresek, ahol befogadóak és ahova nem kell ilyen téren előzetes tudás és tapasztalat (teljesen kezdő vagyok), és szeptembertől mehetnék oda. Nem vérprofi színitanodára gondolok, ahol versengés van, és mindenki az SzFE-re készül. Nem színész szeretnék lenni, ettől függetlenül nagyon vonz a színház világa, maga a színjátszás is, és régóta szeretném kipróbálni magam benne. Jó lenne egy olyan közösség, ahol erre van lehetőség, és ahol hasonló érdeklődésű emberek vannak:)

15-17 éves korosztályban keresgélnék.



2020. máj. 2. 11:38
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat a sok 'és'-ért, utólag írtam be mondatrészeket és nem figyeltem hogy értelmetlen lett:D
2020. máj. 2. 11:40
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! én a marczibányi térre járok és nagyon szeretem, jó a csapat és nem kell előképzettség. Lesz nyáron tábor is írj privátot ha érdekel és tudok adni elérhetőséget.:)
2020. máj. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
beteszem a tábor linkjét: [link]
2020. máj. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!