Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » A Magyar Film Napja alkalmából...

A Magyar Film Napja alkalmából ingyen elérhető vígjátékok közük melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
[link]
2020. máj. 2. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
1,2,4,5,6,7,9,11,15,(16)
2020. máj. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Eddig ezeket láttam, ez mind nagyon tetszett:

1. Hyppolit, a lakáj (1931) Rendező: Székely István

2. Meseautó (1934) Rendező: Gaál Béla

3. Katyi (1942) Rendező: Ráthonyi Ákos

5. Mágnás Miska (1948) Rendező: Keleti Márton

7. Liliomfi (1954) Rendező: Makk Károly

10. A veréb is madár (1968) Rendező: Hintsch György

15. Szeleburdi család (1981) Rendező: Palásthy György


Erre mások mondták, hogy jó; meg is fogom most nézni:

13. Gyula vitéz télen-nyáron (1970) Rendező: Bácskai Lauró István

17. A legényanya (1989) Rendező: Garas Dezső

19. Csinibaba (1997) Rendező: Tímár Péter


A Két emelet boldogságot meg tegnap kezdtem el, mert belinkelte a főépítészünk face-en, de még nem néztem végig, de eddig jónak tűnik.

2020. máj. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket. A veréb is madár címűt nem ismerem, sosem hallottam róla, lehet, azzal kéne kezdeni... A "régieket" jórészt láttam már. A Szeleburdi cs. nekem gyerekfilmként él az emlékezetemben... Nehéz a választás.

Mondjuk pl. a A tanú nem is igazán vígjáték, inkább szatíra. Kár, hogy az Indul a bakterház nincs fent... azzal kezdeném:)

2020. máj. 2. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!