Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek mit rajzoljak?

Szerintetek mit rajzoljak?

Figyelt kérdés

Nem tudok mit rajzolni ötletek?

De kérlek titeket, ne hülyeségeket írjatok.



2020. máj. 3. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
aktot
2020. máj. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Anti-aktot. Répa leveset, amit fújnak.
2020. máj. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyitva lesznek menj el múzeumokba, kultúrális helyekre... a müvészethez ihlet kell! Találd meg te is..
2020. máj. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tájképet
2020. máj. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Sivatagi manót. Nem hülyeség, ha karakteralkotásban jó vagy.
2020. máj. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Harcos karaktert, fanartot, csináld meg a shape-challenget, filmjelenet-szerű rajzot, kentaurt, fegyvereket. Fess valami firkát, hozz ki belőle valamit.

Igazából azt vettem észre, hogy általában ha én rajzötleteket kérek, akkor csak azért nem csinálom meg őket :D

Lehet, hogy azért nincs ötleted, mert kicsit időre van szükséged. Nem kell mindig erőltetni. Menj el sétálni, nézz filmeket, videoklipeket (ezutóbbi nekem sokat segít, főleg, ha kicsit elvontabb).

2020. máj. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Keresgélj ötleteket Pinteresten vagy tegyél fel kérdéseket önmagadnak. Pl.: Mit szeretek? Mi érdekel igazán? Milyen témakör jön be nekem manapság? Milyen mondanivalót szeretnék kelteni az emberekben, hogyha megmutatnám nekik a rajzomat? ilyeneket...
2020. máj. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Képzeld el, milyen rajzot tartanál szívesen a kezedben, mit tennél ki szívesen a faladra, stb.
2020. máj. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!