Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Előnyös lenne egy művészeti...

Előnyös lenne egy művészeti egyetemi tárgyelemzési feladatra "giccset" elemezni?

Figyelt kérdés
A vizsgáztató tanárok rossz szemmel néznék és lepontoznák? Mert szerintem nem vészesen giccses. Egy fából készült kancsóról van szó, többféle díszítőelemmel.

2020. máj. 5. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindenről lehet jó elemzést írni, szerintem attól függ mit írnál róla. Nem tudom milyen a kancsó, de ha tényleg giccses te meg azt írod róla hogy kifinomult ornamentikával rendelkezik az lehet nem fog bejönni. Ugyanakkor ha esetleg azt vizsgálod meg miért giccses manapság, akkor amikor készült miért lett ilyen, vagy párhuzamba állítod valamivel ami a szöges ellentéte és közben érzékelteted hogy szerinted ez nem szép/logikus/jól átgondolt, hanem giccses (már ha tényleg az) akkor jó is lehet.
2020. máj. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. máj. 6. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!