Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogy kezdenétek el rajzolni,...

Hogy kezdenétek el rajzolni, ha semmi alapotok nincsen?

Figyelt kérdés
A nagy itthonlétben nagyon szeretnék elkezdeni rajzolni, viszont semmi alapom nincsen, a gimis rajzórákat kivéve. Meg úgy alapvetően egy hatalmas tehetség se vagyok, ha elkezdek valamit rajzolgatni általában majdnem sírva fakadok az eredményen. Gondolom a legjobb egy tanfolyam lenne, én mégis valami itthoni tippre gondoltam, ha lenne esetleg valakinek. Előre is köszi!
2020. máj. 9. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:
2020. máj. 10. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Annak idején, még általános iskolás koromban, amikor úgy gondoltam, hogy az iskolai rajzórák haszontalanok voltak, fényképről festettem tájképet. Vagy beállítottam magamnak csendéletet. Ilyeneket, hogy egy bögre meg gyümölcsök, plüsskutya, és ezeket rajzoltam. Kezdőőknek ezek a legjobbak.


Ha tudsz, mutathatsz képet is, hogy most hogy állsz, és tudok benne segíteni, hol javíts, változtass!


Vannak jó rajzos alapok is, tutorialok, mit, hogyan és az arányokról is.

https://www.youtube.com/watch?v=1EPNYWeEf1U

2020. máj. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!