Mulatós zene?

Figyelt kérdés

Szeretitek a mulatós, lakodalmas zenéket?

Miért nem szeretik sokan?



2020. máj. 13. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Utálom, rosszúl vagyok tőlük.

Miért nem tetszik?

Irritáló, se a dallam, se semmi nem tetszik bennük.


Nagyrészt olyan réteg hallgatja, kik megrekedtek vagy abban nőttek fel.


Pl én a zongora (tudok is zongorázni), koto, bambusz furulyától egészen a One on rock-ig sok mindent hallgatok.


Orosz, svéd, jp, koreai...stb


Sok minden jöhet szóba, de aki be mer nyomni egy mulatóst vagy hasonlót, azt kirakom a házból vagy ha máshol vagyok szó nélkül otthagyom és törlöm az életemből.

2020. máj. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Értelek.. 🙂Nincs is ezzel semmi baj, ki hogy nő fel...

Nagyszüleim hallgatták sokszor, elég sok időt töltöttem náluk enis ebbe nőttem fel. Tudom nagyon sokan nem szeretik.

Én pl.szeretem,de másmilyen zenéket is

2020. máj. 13. 21:06
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Engem a világból ki lehetvüldözni vele! Igénytelen, borzalmasan harsány, cigánnyos, brrrrrrrrr...
2020. máj. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Én kizárólag ittasan vagyok képes élvezni a mulatóst.
2020. máj. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
A monoton, egysíkú dallama beleeszi, belefúrja magát az agyba, mondanivalója meg kb. mint a fhaszomnak. Aki ezzel beéri, az mulasson csak!
2020. máj. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

De utálom az ilyen embereket, akik zenei stílus alapján mondanak véleményt emberekről... Én szeretem és ennyi. Nincs mit ragozni. Attól még teljesen normális vagyok. Ám nem szeretem a japán, koreai, kínai, bambuszos zenéket. Ettől még nemfogom meggyűlölni a másikat és "kizárni az életemből"

Jaaaj de nagyot tudnak mondani az ilyen emberek... Élesben meg mindenki behúzza fülét-farkát

2020. máj. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Persze nem olyan mulatós rá gondoltam, amit mostanában látni a tvben, hogy se dallam se hang... Nem is mc hawer- re.

Normálisat amit lakodalomban is hallani lehet, amúgy meg egy magyar lagzi nem tudok el képzelni ilyen zene nélkül,de aki nem szereti az nem megy el pl. Ha meg hívják mert nem szereti?

Nem kell a másikat le nézni azért mert neki más tetszik...

2020. máj. 13. 21:36
 8/10 A kérdező kommentje:
Én sem zárok ki senkit, mert neki más zene tetszik, ez csak egy kérdés volt, én más műfajt is szívesen meghallgatok, rap, rock, akár pop, disco bármi..
2020. máj. 13. 21:39
 9/10 anonim ***** válasza:
65%

"Nem kell a másikat le nézni azért mert neki más tetszik..."


Ez így van, de most te adtál teret ennek a kérdéseddel, akkor pedig ne csodálkozz, hogy ilyen válaszok is érkeznek :)

2020. máj. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Csak kíváncsi voltam a véleményekre 🙂

Hopáá

2020. máj. 14. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!