Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ha van csellós tapasztalatom,...

Ha van csellós tapasztalatom, akkor van esély arra, hogy megtanuljak hegedülni?

Figyelt kérdés
Jó 10 éve fejeztem be a zeneiskolát, de amíg oda jártam, 5 éven keresztül csellóztam. Az utóbbi hónapokban valamiért a fejembe vettem, hogy szívesen visszatérnék valamilyen hangszerhez, és a hegedű egészen kézenfekvőnek tűnt a hordozhatósága és megfizethető ára miatt (egy csellóhoz képest legalábbis mindenképp kedvezőbb egy alsó-középkategóriás hegedű). Nyilván nem az a célom, hogy komolyzenei pályára lépjek, egyszerűen csak szívesen hegedülnék hobbiból.

2020. máj. 15. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Van esélyed.
2020. máj. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van esélyed, csak azt nem szabad elfelejtened, hogy a hegedűt nem a lábaid közé kell tenni!
2020. máj. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Az utolsón jót nevettem. 😂


Azért ha esetleg errejár még szakmabeli, és vannak jó tanácsai, szívesen fogadom őket.

2020. máj. 16. 23:59
 4/5 Mojjo ***** válasza:
100%
Természetesen van esélyed. Akkor is lenne, ha nem csellóztál volna soha. Így persze valamivel könnyebb lesz, de lesz azért kismillió különbség - illetve kb csak az lesz. Hasznos tanács csak annyi lehet, hogy gyakorolj sokat :)
2020. máj. 17. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 😊
2020. máj. 17. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!