Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tudnék pénzért rajzolni a nyáron?

Tudnék pénzért rajzolni a nyáron?

Figyelt kérdés

Művészeti egyetemen vagyok első éves hallgató és kíváncsi lennék, hogy lenne e rá esély vagy kereslet arra, hogy pénzért készítenék rajzokat, legyen az portré, tájkép, egy karakter, családi fotó stb. Nem vagyok még közel sem profi, de a környékemen nincsenek nagyon diákmunkák és tekintetbe véve a jelen helyzetet, nem szívesen hagynám el a lakóhelyemet.

Előre is köszönöm a választ!



2020. máj. 20. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Tavaly voltam párizsban ott egy csávó az ejfel torony hátterében 2500 ft-ért kb csinálz egy családi fotót.

Amúgy ebben a helyzetben nem tudsz szinte sehov malenni

2020. máj. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Alkotóként mondom próbáld meg, ha:


-jó a minőség

-köznépnek tudod-e úgy tálalni, hogy befogadóképességük elfogadja

-ha no name ember vagy fel kell építened egy vevőkört/kisebb ismeretséget.


Rengeteg művészeti ágon jeleskedek + barkácsolok, kárpitozok is ha kell és megfizetik.


+ az alapanyag s minőség fontos


"nem szívesen hagynám el a lakóhelyem"


Merj kimozdulni, különben nem tapasztalsz.


Naaagyon betokosodott sok ember, a korombeliek s fiatalabvak is sajnos.


Volt olyan kapcsolatom, ahol azért lett vége, mert pécsre betokosodott a srác...

Holott az ő munkája bárhonnan végezhető online-n (játéktervező...).


Ráadásul full introvertáltként mondom a "menj és tapasztalj" dolgot.


Jobban kialakulnak benned a jövő céljai és jobban fogod tudni mit miért akarsz avagy miért nem.

2020. máj. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, megfogadom a tanácsod.

("nem szívesen hagynám el a lakóhelyemet" egyébként nem azért mondtam, mert félnék idegen helyeken, hanem most a vírus miatt írtam)

2020. máj. 21. 08:21
 4/4 anonim válasza:
93%
Én azt javasolnám, hogy csinálj egy insta/facebook oldalt a rajzaiddal, és próbálj ott követőket szerezni. Ha szépek a munkáid, akkor biztos lesznek jelentkezők.
2020. máj. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!