Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az igen nyálas öhm...versről? Jöhet hideg-meleg 😶

Figyelt kérdés

Álmaimban néha, még mindig megjelensz.

Nem szólsz hozzám, rám se nézel,

Csak kicsit lepihensz.


Ha egyszer itt maradnál, talán fel sem kelnék.

Olyan lenne ez az álom,

Mint egy nyári emlék.


Csak ülnénk a padunkon, tudod ott a tónál.

S első csókunk hosszabb lenne

Az örökkévalónál.



2020. máj. 22. 11:51
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm véleményed. Igazad van, fogalmam sincs hogy kell verset írni mert nem vagyok költő és nem is áll szándékomban azzá válni. Ez a első "versem" ever. Én csak egy személlyel kapcsolatos érzelmeimet/emlékeimet próbáltam kiírni magamból és kíváncsi voltam hogy ki vált-e valakiből bármilyen érzést.

Nem sértettél meg, viszont azt nem szeretem ha másokhoz hasonlítanak, főleg nem ilyen...na mindegy nem ismerem a munkásságukat :D szóval szerintem ha egy ember alkot valamit, verset, festmémyt akármit akkor abban van belőle egy kis darab amitől egyedi lesz. És nem tudom miért kéne bármilyen színvonalat megütni, ez nem verseny csak "művészet". Asszem. :D

2020. máj. 23. 04:01
 12/15 A kérdező kommentje:
De a tanácsodat megfogadom, ha mégegyszer ilyen dologra vetemednék :)
2020. máj. 23. 04:10
 13/15 anonim válasza:
Szia! Szerintem romantikus.Nagyon édes vers.😊
2020. máj. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Szerintem is szép vers. Nem kötelező egy versnél vért izzadni egy frappáns rímért, szerintem. Én is írok verseket, nem mind egyforma stílusú, rengeteg olyan szerkesztésűt is alkottam, amiben aligha van rím. Nem ettől lesz egy vers jó, hanem attól, hogy az olvasónak és a költőnek is jelent valamit, de főleg, ha elismerik. A szabad versekben is aligha figyelhető meg rím, mégis elismerésre méltó közülük nem is kevés. Az már viszont más kérdés, hogy a költő munkássága során mit produkált, itt már jogos valakit rossznak, illetve jónak nevezni.

Összegezve, nagyon jó vers lett a maga módján. Viszont érdemes másba is "beleütnöd" az orrodat, ha szeretnél fejlődni. Véleményem szerint van hozzá tehetséged, ami ki is bontakozik, ha kedvenc költőid verseit olvasgatod. Érdemes megtalálni, hogy milyen utat járnál szívesen, sok sikert hozzá, ha folytatod!

2020. jún. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem túl elcsépeltnek tűnik
2020. júl. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!