Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogyan legyen énekes? Milyen...

Hogyan legyen énekes? Milyen útat tudok bejárni hogy az legyek?

Figyelt kérdés

Én igazi zenekaros énekes szeretnék lenni rock/pop műfajban.

Jelenleg a nullán vagyok

És egyenlőre nem merek mások elött énekelni



2020. júl. 17. 23:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Legyek*
2020. júl. 17. 23:50
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első lépés, hogy merj mások előtt énekelni. Anélkül nem fog menni. Aztán menj el egy énektanárhoz. Mivel előtte is énekelned kell, fontos, hogy az első lépés meglegyen, különben csak pénzkidobás lesz. Ha már elég jó leszel (ez idő, adottságfüggő, hogy mennyi), jelentkezz egy zenekarba énekesnek, ahol épp ilyet keresnek.
2020. júl. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Telóval csinálj magadnak éneklős videókat, amit módosítani vagy javítani akarsz, azt szépen, egyenként csináld, aztán meg fogod szeretni azt, ahogy énekelsz. A gyakorlatlanság másképp nem tud elmúlni.
2020. júl. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gyakorolj sokat, és néha készíts magadról felvételeket is. Szoktak lenni tehetségkutatók, szinte 2-3 havonta látok magyar celebeket kiírni, hogy tehetségeket keresnek. Például GWM is elég gyakran szokott énekeseket felfedezni. Ott csinálsz demókat, beküldöd és ha tényleg jó vagy fel is fedeznek.

Iskolában nincs zenei műhelyetek? Jelentkezhetsz oda is, a miénk például lemezt is készített. Ha már nem vagy iskolás, de fiatal vagy(ha egyetemista vagy az nem baj), és Borsod megyei, akkor tudok neked ajánlani ilyen kezdő zenekart, akik járnak fellépni (most online koncerteznek a vírus miatt), adtak már ki lemezt is, mégis "amatőr" banda. Ott megtanítanak téged énekelni, és le fogod győzni a lámpalàzat is. De szerintem minden megyében van hasonló.

2020. júl. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!