Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Kecskeméten ismertek olyan...

Kecskeméten ismertek olyan helyeket, ahova lehetne menni graffitizni?

Figyelt kérdés

2020. szept. 13. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Mármint legálisan?
2020. szept. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
A saját házadat kipingálhatod, ha ilyen nincs, akkor az apád házát.
2020. szept. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Persze városháza fala, esetleg rendőrségre valami szépet. De ha igazi vagány vagy akkor iskolák, kórházak, templomok, óvodák fala is csak a te alkotásaidra vár.
2020. szept. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

#3

Miért kell rögtön provokatívan válaszólni?

A kérdező gondolhat legálisan graffitizhető felületre, ilyen budapesten is van sok helyen, vannak külön erre kitalált falak, vagy régi vagonok amiket erre kiadnak.


Nem értem, ha valaki ezt akarja csinálni miért kell rögtön a városi igénytelen talgüfirkászokkal azonosítani?

2020. szept. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

Oké értem provokatív volt de ez ennél sokkal mélyebb és komplikaltabb. Graffiti egy probléma. Tele vannak a városok undorító gányokkal. Olyan dolog ami egyszerűen nem lehet kinőni belőle, nem akar "kimenni a divatból"

De mint minden ez sem fekete-fehér. Vannak kifejezetten szép graffitik ami nekem is tetszik, vagy ott van Banksy Londonban, tehát vannak pozitív hozadékai a jelenségnek. De legyünk őszinték ezek a világ összes graffitiének jóindulatú tippel kb 5 %-a.

Nem támogatok semmit aminek a hozadéka 95%-ban káros és bosszantó.

És ha már belementünk rengeteg energia és pénz megy ezekre és az eltávolításra. Legtöbbször újra kell festeni az egész épületet szóval kimondhatjuk, hogy ez rongálás. Az nem segít, hogy van ahol legális, nem azért legális mert olyan hasznos, hanem azért mert egy gyenge kísérlet arra, hogy ne a közterületeket rongálják. Ráadásul sokakat ez visz bele a történetbe szóval kontraproduktív.

2020. szept. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

Ki mondta hogy támpgasd?

Csak ne feltételezz rosszat, ha nincs rá valós okod.

2020. szept. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Én úgy látom, hogy amit 5-ös leírt azt se nem feltételezés, se nem valótlan, se nem ok nélküli...
2020. szept. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Széchenyi városban van egy legal fal ahova lehet fújni a Széchenyi sétányon az óvodával szemben a játszótéren
2020. szept. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!