Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hol tudok üresen ilyen festékt...

Hol tudok üresen ilyen festéktartót venni?

Figyelt kérdés
Szóval vannak ezek a külön darabonként is megvehető orosz, 1 sziles akvarell festékek. Na ebből már van egy szép kis összeválogatásom, a baj csak az, hogy mivel nem szettben vettem őket nem tudom mibe rakni. A kérdés az lenne, hogy tudok-e, és ha igen hol, olyan kis lezárható dobozt venni üresen amibe ezek beleférnek? Már elég sok helyet bejártam Bp.-n de csak az eggyel kisebb méretű, fél sziles van gogh akvarellnek találtam ilyen dobozt, ennek a fajtának nem. A válaszokat előre is köszi.

2020. szept. 21. 20:50
 1/1 anonim válasza:
Érdemes amazonról rendelni, ott a legnagyobb választék, pl ez itt a fél adagos Van Gogh festékhez való táróló [link] de biztos találsz beked megfelelőt is akár itt akár ebayen például :)
2020. szept. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!