Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szeretek színészkedni, de nem...

Szeretek színészkedni, de nem szeretnék színész lenni, hol színészkedhetnék "hobbiból"?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, mindig is érdekelt a színház, szeretek is színészkedni és többen meg is jegyezték már, hogy tehetségem is van hozzá. Viszont nem szeretnék hivatásos színész lenni vagy ilyen irányban továbbtanulni.


Léteznek olyan "szakkörök" vagy hasonlók, ahol lehet színészkedni, ifjúsági darabokban szerepelni vagy ilyesmi, de nem kötelez rá, hogy a pályán maradjak?

Nem célom híresnek lenni.

Néztem például a szinkronszínészetet is, de ott komolyan gondolják, képzést nyújtanak és nagyon sok időt vesz el.


Ötletek vagy tapasztalatok valaki? :)

Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. szept. 22. 14:48
 1/3 anonim válasza:
100%

Színjátszókör. Ismerek egyet Budapesten a Pólusban. Nézz szét a te környezetedben, esetleg kérdezd meg a suliban a tanárokat vagy alapítsatok a haverokkal. :)

Mi annak idején "filket forgattunk" a haverokkal. :D

2020. szept. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
*filmet
2020. szept. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

én ide jártam egy kis ideig és nagyon szerettem, csak sajnos más dolgom lett csütörtökönként. Nagyon jó volt a társaság meg a gyekorlatok is!

2020. okt. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!