Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Otthon szeretném a rajztudásom...

Otthon szeretném a rajztudásom növelni, az alábbiakkal lenne érdemes kezdeni?

Figyelt kérdés
Elhatároztam már egy ideje, hogy szeretnék fejlődni a rajzolásban. Most sem gázosak a rajzaim, de sosincsenek jelentéseik, céljaik, nem követem az arányokat, stb. Érdemes lenne úgy elkezdenem ezt az egészet, hogy először csak vonalakat, köröket stb. rajzolok? Oldalakon keresztül. Ezzel elsajátítva az egymáshoz viszonyolást, méreteket stb. Ez megfelelő lenne, mielőtt elkezdenék más technikákat tanulni adott stílusokhoz? Várom mindenki tippjeit, hogy ti hogyan kezdtétek, hogyan fejlődtetek. Követek nagyon sokféle youtube csatornát ez okból, és magyar oldalakon is találtam egy-kettő hasznos cikket. Szerintetek?

2020. szept. 24. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
68%

Egyáltalan nem, ugyanott tartanál vele, ahol most.


Geometriázni kell, kőkeményen. Székeket, gyümölcsöket, terméseket, növényeket rajzolni ÉLŐ REFERENCIÁRÓL. Perszehülye, keress élő tárgyakat... De nah. :)


Szoba rajzok is mehetnek amúgy bőséggel. Utcaképek is.

2020. okt. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2020. okt. 14. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!