Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Kohala ukulele közül melyik...

Kohala ukulele közül melyik lenne jó választás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Teljesen kezdőként szeretnék megtanulni ukulelézni (zenei előismereteim vannak, ugyan fúvós hangszeren játszottam). Első hangszerként javasolták a Kohala márkát, ami ár-érték kategóriában megfelelő.

Kettőt néztem ki ; egy "klasszikusabbat", az AK-S márkát, illetve egy színeset, a KT-SSG típust.


Kb 4 euró különbség van a két típus között. Mindkettő hasonló arányban kapott 4-5 csillagos visszajelzést Amazonon.

Szerintetek megfelelő lenne egy kezdő részére?

A válaszokat előre is köszönöm :)



2020. szept. 24. 22:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, még a Fender Venice márkát néztem ki egyébként, az is hasonló áron van, mint a fentebb említett 2 Kohala.
2020. szept. 24. 22:54
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha jól látom, ezek 40-50 font körül vannak. Első hangszernek szerintem egy 20-25 fontos Mahalo is tökéletesen megteszi. Nekem még fellépésem is volt olyannal. Egészen pontosan ilyennel: [link]
2020. szept. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia Válaszoló!

Bocsi, balindex voltam, és véletlenül azt nyomtam, hogy nem volt hasznos a válasz, miközben pedig nagyon is :)

2020. szept. 25. 07:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem nem izgat ez a válasz pontozósdi, úgyhogy semmi gond :D Örülök, ha segített a véleményem.
2020. szept. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!