Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Elolvasnátok a novellámat és...

69okostojás69 kérdése:

Elolvasnátok a novellámat és mondanátok-e róla véleményt?

Figyelt kérdés

Megíródott az első novellám, és bár páran véleményezték, most mégis szeretném hallani az internet népét is. :D

Itt volna: [link]



2020. nov. 18. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Tedd ki valami normális helyre, ne egy lakatlan-szigeti anonim oldalra.
2020. nov. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Wattpad link
2020. nov. 19. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A következőek az én tanácsaim, ne sértődj meg, csak segíteni szeretnék.

Nem értek a politizáláshoz, szóval én a történet többi részére figyelek inkább.


"hirtelen kinyitotta az ajtó, majdnem eltörve azt"

helyett mondjuk lehetne ez:

A nagy hangzavar közepette hirtelen kirobbant az ajtó, és Noémi, a műlábas, asperger-szindrómás takarítónő jelent meg lihegve. Kivörösödött arcán látni lehetett, hogy valami rossz hírt fog közölni.


Utána meg azt írtad, hogy a nők elestek, és betörték a fejüket, de utána mégis felálltak. Jó lenne tisztázni, hogy milyen komoly a sérülés.


Ez után az is furcsa, hogy Fleischer úr miután kibőgte magát, megkérdezi "Hogy mi van?" És azt írtad, hogy ő a legokosabb ehhez képest elég taplón fejezi ki magát. Szerintem lehetne úgy, hogy amíg a többi férfi sír, addig ő csak csendben ül. Utána meg megkérdezhetné, hogy mi történt, vagy valami ilyesmit, hogy érezhető legyen, hogy ő a legokosabb. Egyébként a "Hogy mi van"-t még a sírás elé kéne írni, úgy talán logikusabb lenne.


A továbbiakban elhatározták, hogy elmennek a helyszínre. De honnan tudják, hogy hol halt meg Kovács úr? Noémi nem mondta nekik.


A "fakabátok" viselkedése pedig eléggé éretlen a munkájukhoz képest.


Fontos az, hogy a párt egyetlen tagja, akinek nem volt szemüvege, meglátott valamit? Ha közelre nem lát, akkor mindegy, van-e szemüvege. Ha távolra nem lát akkor nehezen vehet észre bármit is a távolban.


Ezt ki lehetne húzni: "húsz perce"


És hogy elkerüljük a párbeszéd írásának hibáit, olvasd el ezt:

[link]


Bocsi, ha valamit nyersen közöltem. Tényleg csak segíteni próbálok. Gyakorolj sokat!

Csak így tovább!

2020. nov. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
basszus ez a hidas autós szoti Kristóf attila konok zsaruk és hiszékeny gyilkosok-egyik történetére hasonlít;)jópofa
2020. nov. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!