Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi értelme így az idei (nemzet...

Mi értelme így az idei (nemzetközi) Virtuózok c. tehetségkutatónak?

Figyelt kérdés

5 ország 4-4 versenyzője került az elődöntőbe,de az elődöntő két részes, így adásonként 2-2 versenyző van. És minden a két adásban az adott ország 2 versenyzője közül tesznek ki 1-et, így körülbelül olyan, mintha lecsót főznék úgy, hogy minden hozzávalót külön edénybe főzném meg, tehát mindegy lenne, ha minden országnak lenne külön egy-egy Virtuózok c. tehetségkutatója vagy akkor az lenne a reális ha a végén válogatnák ki abból a 20-ból a 10 továbbjutót, mert jelen helyzetben konkrétan mindenkinek 1 versenytársa van, ebből kifolyólag ha valaki idősebb pár évvel, nyilván jobb lesz szakmailag, továbbá a különböző hangszerek összehasonlítása sem reális.

Az alapötlet pedig jónak tűnt az elején.



2020. dec. 1. 12:09
 1/1 anonim ***** válasza:

előzőrész tényleg sokkal jobb volt ezt a mait én sem értem és a kiesetteket ujból"felhozzák"?!?mert az következő-előzetesben ez volt....

én sem értem....bár az előző kifejezetten tetszett....

2020. dec. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!