Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Absztrakt festményt hol lehet...

Absztrakt festményt hol lehet hírdetni?

Figyelt kérdés
Kieselbachnál próbáltam, de azt a választ kaptam hogy a kép értéke... De az ő vásárló körükben nem tudják sikeresen értékesíteni. Hol lehet geometrikus absztrakt (olaj) képeket eladni?

2020. dec. 2. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Élő a művész? Vagy már nincs köztünk? Magyar? Híres? Fontos infók hiányában csak a vatera marad.
2020. dec. 3. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a sznobok hogy ítélnek meg egy-egy képedet, nagyon nagy mértékben befolyásolja, hogy milyen kapcsolatban vagy velük, milyen arculattal, milyen megnyilvánulásokkal adod tudtukra, hogy mi a helyed a világukban (ami nem feltétlenül pozitív, csak ugye ki kell puhatolni, milyen játékot játszanak, és az mentén egyensúlyozni kommunikációval). Egyszóval: mit gondolnak rólad. Az első pár évben úgyis a "xenofób" reakciók lesznek többségben, aztán megismernek és megszoknak. Ki így, ki úgy megkedvel, része leszel a mindennapjaiknak. Sokat segít, ha gördülékeny videókban, egészen szórakoztató és mindig kissé megosztó módon beengeded őket az életedbe. Persze nem muszáj a valódiba, max praktikus az igazság egy kis szeletét kirakni inkább. Ahogy közel éreznek magukhoz, elkezdenek támogatni is, különféle módokon. Egy betévedővel teljesen másképp vannak, sajnos erre lehet számítani a ma emberénél is.
2020. dec. 3. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, él. Én vagyok az. Úgyhogy magyar is, és nem is ismert. :)
2020. dec. 5. 16:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Baráti helyeken szoktak kiállításokat rendezni -értsd kirakja a kávézó a falára pár hétig 4-5-6 művedet- és az érdeklődőket hozzád irányítja...vagy csinálhatnál weboldalt...
2020. dec. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!