Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Vannak olyan művészek (írók,...

Vannak olyan művészek (írók, költők, festők, rajzolók, szobrászok, stb), akik nem szeretnék közzétenni, illetve a nyilvánosságnak meg- és bemutatni az alkotásukat, hanem úgymond titokban csinálják, önmaguk szórakoztatására?

Figyelt kérdés

2020. dec. 14. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan vannak, de nem tudunk róluk, hiszen nem lépnek a nyilvánosság elé.


Haláluk után szoktak lebukni.

2020. dec. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én zenéket írok de senki nem hallja rajtam kívül:)
2020. dec. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sztem vannak de nem ismerjük(keresztény köntösben-mint a véghez vitt jócselekedet/adakozás-titkon teszed-Isten nyiltan jutalmaz meg....elvileg-írd és mondd-betű szerint)
2020. dec. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
én is írok, de nem mere közé tenni
2021. jan. 11. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sok alkotó évekig magában alkot, játszik, fejlődik. Ez egy normális szakasza az alkotói munkának. Aztán egy idő után annyira jó lesz, hogy ő is érzi és örömmel mutatja meg, vagy ha nagyon introvertált, akkor a környezetéből valaki szokta intézni a nyilvános utat.
2021. jan. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint nem maga az alkotó, hanem a közönség dönti el, ki mekkora művész. Tegyük fel, hogy én énekelek, de csak otthon a négy fal között, senki sem tudja, hogy mekkora tehetség vagyok, és soha senki sem fogja megtudni. Ez azoknak való, akik hobbiból csinálják, akik ennél valamivel többet akarnak, megmutatják, mit tudnak.

Általában a túl fiatalok nem szeretik megmutatni mit tudnak, és a túl középkorúak a túlzott magabiztossággal mutogatják fánekfának, kritikát el nem viselve. (Tudok több ilyen írót.)

2021. máj. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!