Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Van egy vers/idézet szerűség...

Van egy vers/idézet szerűség amit én írtam. A véleményetekre lennék kíváncsi.Szerintetek? 17F

Figyelt kérdés
Vizslatom a körülöttem lévő monoton szürke szobám falait. Valami olyan után kajtatva amin tekintetem meg akadhat. Valami olyat keresve ami meg fog ki ragad ebből a szürkeségből már már mondhatni sötétségből de nem látom mibe kapaszkodhatnék csak én és a sötét ami olyan mint a csilagok nélküli égbolt ketten nézünk farkas szemet. Olyan bizonytalan minden. Nem tudom mibe kapaszkothatnék. Segítségért kiáltom de csak visszhang halatszik de már az is allig allig. Emlékszem egykor még minden máshogy volt nem csak a sötétség töltöte be eme kis szobám falai közötti teret. De ez már csak emlék lenne csupán ami ugyan úgy mint akár csak a többi elúszni látszik. Mindent elnyel a sötét már magam sem látom tisztán. Halványodom úgy érzem el veszek. Engem is elnyel magával ragad. Süllyedek napról napra percről percre csúszok mélyebbre és mélyebbre. Elég lenne egyetlen egy kapaszkodó amibe kapaszkodhatnék de semmi és én még mindig csak csúszom lentebb és lentebb segítségér kiáltva már a visszhang is elhagy már a sötétbe merült akár csak az a kedves kis emlék nem értem hogy jutottam idáig egyszer csak megtörtént. Én nem akartam ezt még is itt vagyok itt ahol minden oly kihalt és kopár. Csak gördülök a mélybe.

2020. dec. 28. 18:27
 1/2 Válaszoknélkül ***** válasza:
100%

Versnek semmiképp nem mondanám, inkább egy szövegrészlet, érzelmeket kifejező gondolatsor, szösszenet. Nagyon sok a helyesírási hiba benne, ezekre oda kellene figyelni.

Anno mikor naplót vezettem, írtam ilyeneket, szóval ezzel a célzattal folytasd bátran, amúgy is jót tesz az embernek kiadni, ami dúl benne. De, ha komolyabban szeretnél foglalkozni az írással, akkor olvass sokat, és tanulj, gyakorolj.

2020. dec. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Olvass többet, ez a hatosztályos girbegurba írásmód tökéletesen eltereli a figyelmet minden esetleges értékről, ami előfordulhat az első blikkre inkább igen sablonosnak és unalmasnak tűnő mondataidban. Ha olcsó romantikus füzetkéket akarsz írni, és van ki kijavítsa neked magyarra, akkor mondjuk, hogy lehet vele valamit kezdeni, ha más nem, feltöltöd valahova ingyenesnek, aztán ha követelik a folytatást, akkor filléres kategóriába mehet a többi.
2020. dec. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!