Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Onlány filmklub(néhai élő...

Onlány filmklub(néhai élő megjelenéssel/találkozásokkal) ahol esetleg amatőr (vagy bármilyen szintű)filmrendezést el lehet sajátítani?!?

Figyelt kérdés

2021. jan. 8. 19:53
 1/2 anonim válasza:

Szia. Érdekel a filmezés, és jobban meg akarsz ismerkedni a filmkészítés folyamataival? Igaz?

Esetleg ilyen irányba tervezed a továbbtanulást? Mert tudnék néhány tippet, és tanácsot adni, ha érdekel. De ahhoz jobban elkellene magyaráznod a céljaidat, és a jelen tudásodat fel kellene vázolnod.

Online filmklubbról nem tudok, de ismerek pár blogot, és csatornát ahol tudnál tudást elsajátítani. De nem tudom hogy mit javasoljak, amíg nem tudom, hogy milyen szinten vagy, és hogy mennyire gondolod komolyan.

2021. febr. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hobby szinten vagyok de érdekel a rendezés színház-az alkotás-igazából az alapok is kellenének szerintem mert youtubevideók összevágását-egymásra montázsolását csinálom...de gondoltam van vmi klub ahol a filmszeretők ebben előreléphetnének!köszönöm válaszod
2021. febr. 8. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!