Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Van még olyan regényötlet,...

Van még olyan regényötlet, amit nem írtak meg?

Figyelt kérdés
Komoly témákra gondolok, nem tiniszerelmekre és vérfarkasokra. Ötleteljünk! Ki miről olvasna, ha lenne róla regény? Ki miről olvasna szívesen, de nem tud, mert nem írtak róla? Vad elképzelések is érdekelnek, a lényeg, hogy a kliséket kerüljük, azokat már megírták minden oldalról és szögből.

2021. jan. 13. 23:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Egészen biztos, hogy van olyan téma, amit még nem írtak meg. Én gyakran azt képzelem, hogy BÁRMELYIK ember élete, lehetne egy jó regény. Metrón utazva sokszor a velem szemben ülő emberek közül választottam, hogy kinek az élettörténetét szeretném meghallgatni. Tényleg, egy random embert kiválasztasz, és a története jó lesz, jobb mint egy regény.
2021. jan. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
64%

Persze hogy van. De nem csak a mit, hanem a hogyan is fontos.

A legelcsépeltebb téma is lehet érdekfeszítő, ha tudsz újat, egyedit adni hozzá.



Sci-fit, horrort pl tudósok által írt formában imádom, mert kreatívabb.


Ha valaki mondjuk biológus/etológus végzettséggel nekiülne megírni egy vérfarkas sztorit, vagy pl Laignech Fáelad mondákat vennék alapul, az szerintem érdekes lenne.


Fantasy ami nem a Nyugat Európai középkori azon kis szeletét veszi alapul hanem bármi mást.


Szóval nem kell feltétlen kiugrani a bőrödből kínodban, lehet érdekeset írni, csak át kell gondolni.

2021. jan. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!