Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit gondoltok a rajzaimról?...

Oneswfanboy kérdése:

Mit gondoltok a rajzaimról? www.deviantart.com/peterszarka93

Figyelt kérdés
www.deviantart.com/peterszarka93

2021. febr. 19. 21:48
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Elnézést akkor, de küldök Önnek képet, hogy miről rajzoltam privátban ha érdekli esetleg. Az arányok ott jók. Na meg nincs sok színem filcbe, szóval sokszor kénytelen vagyok improvizálni. Szerintem meg ahhoz képest nem rosszak.
2021. febr. 20. 11:42
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Maradjunk a tegezésnél, köszönöm. Nem kell elküldened az eredeti képeket, éppenséggel pont ismerem azokat. Az, hogy szerinted milyen, szubjektív. Azt látom, hogy kitartó és szorgalmas vagy, így később jobb képeid lesznek. De, az egy nagyon rossz módszer, hogyha kritikát kapsz, akkor azzal védekezel, mert csak olcsó eszközeid vannak. Egyszerű eldobható golyóstollal is lehet jó rajzot készíteni, nem az eszközön, hanem a tudáson és gyakorláson múlik.
2021. febr. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Igen igazad van nem az eszközön múlik. Köszönöm szépen hogy úgy gondolod, hogy szorgalmas meg kitartó vagyok ;) Na meg köszönöm az építő jellegű kritikákat. Ne haragudj hogy lerohantalak az elején nem volt fair veled szemben, sajnálom.
2021. febr. 20. 12:18
 14/26 anonim ***** válasza:

elküldhetnéd privibe....ako r látnánk is valamit!

a képedet-amit alkottál...

2021. febr. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
5ik képa csontvázfej a pókember mellett-az nagyszerű ha a Tiéd
2021. febr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Ott a link felül. Ja és egy apai jótanács Don Juan, tanulj meg írni.
2021. febr. 20. 13:04
 17/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, csak légyszíves tanulj már meg írni. Nem letámadni akartalak bocs.
2021. febr. 20. 13:08
 18/26 anonim ***** válasza:

ember ti bennszülöttek vagytok én Kinnt ÍRÓ-papírra tollal ceruzával,éreteni?!?

attól még jó a műved sztem ne kritizáljuk egymást és megleszünk....

2021. febr. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
79%
Azért van némi düh kezelési problémád, kedves kérdező...ezen (is) dolgozz szerintem...minden bántás nélkül.
2021. febr. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
S hol lehet megnézni a rajzaidat ? a cim amit megadtál nem ad ki semmit...
2021. febr. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!