Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a zenéről?


2021. márc. 1. 20:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Én a rappet nem tartom zenének.A szövegek tetszenek benne,ahogy ebbe is,de számomra a zenét hangszereken játsszák,a raphez pedig digitális eszközökkel van alákeverve a ritmus.
2021. márc. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
0%
elég buta vagy akkor 1-es
2021. márc. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
#1 Ne haragudj, de ez égbekiáltó butaság. Rengeteg műfaj használ ma már digitális eszközöket. És a hip hopban is bőven vannak olyan előadók, albumok, amelyek "hagyományos" hangszereket használnak. Semmivel nem kevésbé zene, mint akármelyik másik műfaj. És ez akkor is tény, ha neked személyesen valami problémád van a rapzenével.
2021. márc. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18%
2.:Ez természetes.
2021. márc. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%
3.:Neked van igazad.
2021. márc. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
A kérdező véleményt kért, szerintem #1-es ennek megfelelően a saját véleményét írta le. Attól, hogy másoknak más a véleménye, attól még a kérdésre válaszolt.
2021. márc. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a rappet, viszont ez nem tetszik
2021. márc. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
20%
#6 Az hogy valami zene vagy nem zene, az nem igazán vélemény kérdése. Pláne hogy senki nem kérdezte az egész műfajról a véleményét. Van az a pont, ahol már akkora sületlenségekről beszélünk, hogy nem lehet rá azt mondani hogy "ez a véleményem és el kell fogadni". Ha valaki a hip hopot nem tartja zenének, akkor nem találkozott még elég, valóban minőségi hip hoppal.
2021. márc. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
8.:Netalán írd már meg helyettem hogy mit kellene válaszolnom,és egyúttal azt is hogy mit kellene gondolnom a dolgokról.
2021. márc. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%
8.:Véleményedet ne kérjem ki talán,mielőtt felelőtlenül olyat merészelnék írni,ami neked nem tetszik?
2021. márc. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!