Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi lehet ennek a versnek a címe?

Mi lehet ennek a versnek a címe?

Figyelt kérdés

Sziasztok, régebben egy idézetes oldalon olvastam egy verset vagy inkább egy versből kiragadott versszakot. Emlékszem, hogy magyar szerzője volt, és mintha Arany János rémlene de végignéztem az összes versét, a keresőbe is mindenhogy kerestem de nem találtam.

Az említett versszak arról szól, hogy haragudott az életre mert szegény volt, nem kapott elég fizetséget, holott ha kérte volna akkor az élet szívesen adta volna meg Neki.


Elnézést kérek ha butaságot kérdezek és így nem lehet felismerni, de gondoltam megpróbálom, hátha valaki ismeri.



2021. ápr. 19. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Arany János: Epilogus
2021. ápr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Örülnék, ha megírnád, erre a versre gondoltál-e.
2021. ápr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat a késői válaszért, nem erre gondoltam.
2021. ápr. 24. 09:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Setőfi Pándor:A sörös vándor
2021. máj. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!