Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogyan lenne érdemes elkezdene...

Hogyan lenne érdemes elkezdenem szobrászkodni hobbi szinten?

Figyelt kérdés
Sosem vonzott különösebben egyik művészeti ágazat sem, de most ki szeretném próbálni magam ebben a műfajban. A szobrászkodást találtam a leizgalmasabbnak és azt szeretném elkezdeni. Semmi tapasztalatom nincs a témában, ezért minden segítséget szívesen fogadok. Hogyan érdemes elkezdeni? Milyen anyaggal? Milyen eszközök szükségesek hozzá? Esetleg tudtok a témával kapcsolatos oktatóanyagokat?

2021. máj. 3. 04:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent a te szóhasználatodban az a kifejezés, hogy érdemes?

Mi a célod a szobrászkodással?

Ha ki tudod egészíteni a kérdésdet, talán tudunk értelmes választ adni.

2021. máj. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Youtubeon keress rá: "sculpting for beginners". de ha elmégy agyagot venni, és megkéred az eladód, hogy ajánljon elszöközket, segíteni fog. De tényleg jó lenne tudni, mire gondolsz pontosan.
2021. máj. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elnézést a nem megfelelő válaszért. Nincs kifejezett célom az egésszel, csak meg akarom nézni, hogy milyen az ha te magad alkotsz valamit. A hogyan érdemes kérdést meg átfogóan értettem a anyaghasználtra és az eszközökre.
2021. máj. 3. 12:08
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyes vagyok.


Fa és faragókés használatát ill. fűrész és ytong tégla kipróbálását ajánlom első körben. Mindkettő minimális befektetést igényel.


Jó alkotást!

2021. máj. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!