Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Fotózás ötleteket?

Fotózás ötleteket?

Figyelt kérdés
Hobbi fotós vagyok, általában telefonnal szoktam fényképezni. Imádok utazni és képeket csinálni +magamról is szoktam. Most van egy problémám... Nincs semmi ötletem mit fényképezzek, itt a jó idő és megbolondulok ha nem tudok miről képet csinálni, szóval várom az ötleteket 😊! L

2021. máj. 11. 00:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Pinteresten nézz körbe.
2021. máj. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%

Magadról és küld el nekem :)

Fényképezz bogarakat,virágot,pókot vagy valamit furcsa szögből és töltsd fel valahova,mi meg kitaláljuk mi az.

2021. máj. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj ki a természetbe.Most virágzik sokminden.
2021. máj. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Jesszus, ha függőség a kattintgatás, akkor menjél terápiára. Besírok, hogy már az is "hobbifotós", aki szelfiket lő mobillal.
2021. máj. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es nem szelfiket szoktam,iso 1600, af-c , mf, ev 7, 2,raw, rekeszérték (csak példa miket használok) + sötét háttér és egy speciális lámpa. Ja és a szerkesztésröl ne is beszéljünk 😉 (de gondolom nem érted miről beszélek)
2021. máj. 12. 05:08
 6/6 anonim ***** válasza:
91%

Nem #4-es vagyok, de édes fiam / leányom (megfelelő aláhúzandó), javaslom, hogy ne menj bele ilyen farokméregetésekbe, mert nem tudod, hogy ki ül a monitor másik oldalán. Ellenben egyenes út ahhoz, hogy ne lehessen téged komolyan venni.


És nekem is az volt az első gondolatom, hogy "ha nem tudsz mit mondani, maradj csöndben". Ez ugyanúgy vonatkozik mobillal szelfizőkre, mint profi fotósokra. És abszolút nem bántás, hanem egy jó tanács. Pláne, mivel a művészet kategóriába sikerült kiírnod, így nem alaptalan a feltételezés, hogy többet szeretnél elérni a képeiddel, mint a windows háttérképek (technikailag korrektek, kellemes rájuk nézni, de teljes mértékben felejthetőek).

Mindenkinek vannak csendesebb időszakai és nem feltétlenül kell koptatni az (elektronikus) zárat. Ilyenkor lehet technikailag fejlődni, elméletet tanulni, eszközparkot fejleszteni, újabb inspirációkat gyűjteni.



Szerintem nézzél Ninagawa Mika képeket. Színes, nyüzsgő, nyárias, kb. mint a kérdésed ;) Illetve én pinterest helyett a lensculture.com -ot ajánlanám inspirációnak.


Puszta érdeklődésből (ne válaszolj, ha nem akarsz), amikor nem mobillal fotózol, akkor mivel?

2021. máj. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!